Videoproduktsioon

Videoproduktsiooni täisteenus eesmärkide sõnastamisest kuni valmistoodangu levitamiseni.

Videoproduktsioon on

Turundusvideo

Turundusvideo on võimas müügivahend ja kuulub iga (interneti)turundaja tööriistakasti. Videod, mis tutvustavad ettevõtet, toodet ja selle eeliseid, on kättesaadavad laiale auditooriumile ja annavad mõõdetavaid tulemusi. Turundusvideo on väsimatu müügimees, kes toob Sinu ettevõttele kontakte 24/7. Turundajatele on video väga võimas töövahend ja see väljendub ka ROI (return of investment) numbrites.

Koolitusvideo

Video ei ole ainult meelelahutus, see on ka õppevahend. Pole vahet, kas otsid videotegijat oma toote video-kasutusjuhendile, e-kursuse loomiseks või eraldiseisva õppevideo loomiseks, VideoFilm meeskonnal on kogemused ja valmisolek see projekt edukalt lõpuni viia. Lubame, et investeering tasub ennast muljetavaldava ja informatiivse koolitusvideo näol!

Videoturundus

Inimesed veedavad järjest rohkem aega internetis videosisu vaadates ja tegu ei ole ammu lihtsalt teisejärgulise meelelahutusega – ka igapäevaste äriotsuste tegemiseks tarbitakse infot videna. Videote tootmiseks ja levitamiseks tuleb koostada strateegiline plaan ja seejärel oskuslikult ellu viia. VideoFilm aitab videoturundusega.

Tootevideo

Tootevideo on väsimatu müügimees, müües Sinu toodet või teenust 24/7. Hea tootevideo selgitab lahti toote omadused, näitab ära kasutuse ja pakub lahendused tekkivatele probleemidele.

Tööandja turundus

Tänapäeval pole enam piisav olla lihtsalt “hea tööandja”. Selleks, et teha oma ettevõte atraktiivseks potensiaalsetele töötajatele, tuleb pingutada. Video abil on võimalik veenvalt esitada oma ettevõtte reputatsiooni, häid töötingimusi jm. töötajale olulisi väärtusi. Videost on ettevõttele kasu ka kogukonnas “hea naabri” maine saavutamiseks.

Animatsioon

Animatsiooni nähakse tihti videost eraldiseisva valdkonnana kuid reaalsuses saab seda kasutada ka video osana. Animatsioon on tihti abiks keerukamate sõnumite/projektide lihtsustamiseks ja annab tihti eelise traditsioonilise video ees. VideoFilm meeskonnal on valmidus toota kauneid 2D või 3D animatsioone, mis selgitavad, lihtsustavad või avaldavad muljet.

Videoproduktsiooni hind

Läheneme igale projektile individuaalselt, samas on aastatega tekkinud kogemus, kus sarnased tellimused mahuvad ühesugusesse eelarvesse.Töötame alati fikseeritud eelarvega ja peame sellest kinni. Tavapärase videoproduktsiooni eelarvet mõjutavad neli faktorit:

  • Võtteplatsil kuluv aeg filmimisele
  • Montaazi ja järeltöötlusele maht
  • Võttepaikade asukoht
  • Animatsiooni, näitlejate või helindamise kasutamine

Kui küsid meilt pakkumist, mõtle juba neile teemadele