Tootevideo kasvatab käivet

Tootevideo on hea võimalus e-äri käibe kasvatamiseks. Video on tänaseks internetis pööraselt populaarne, siiski e-äris endiselt alakasutatud võimalus. Minevikus on palju rõhutatud, kuidas hea tootefoto kasvatab toodete müüki, tänaseks on see mantra muutunud videokeskseks. Kui soovid oma veebiäri kasvatada ja viia turunduse järgmisele tasemele, siis tasub tõsiselt kaaluda videoturunduse kaasamist oma turundusportfelli. Järgnevaks räägime, kuidas turundusvideo aitab tõsta külastatavust ja veebiäri käivet.

Tootevideo on oluline veebiärile

Tootevideo aitab hämmastavalt tõsta konversiooni, loe siit. Kissmetricsi andmetel tõstab tootevideo tõenäosust ostuks 64-85%. Kindlasti on võimalik toote müüki tõsta ka ilusate tootefotode ja parema copywritingu abil, küll aga on video kõige efektiivsem viis oma toote kommunikeerimiseks.

Lisaks efektiivsusele on hulk põhjuseid, miks tasuks video oma kodulehele panna, need oleks:

1. Google armastab videosid

Google otsingutulemustes kuvatakse segu kodulehtedest ja Youtube videodest. Kui Sinu tootevideo tuleb mõne otsinguga esimeste hulgas välja, saab see kindlasti väga palju positiivset tähelepanu, eriti, kui konkurendid videoturundusega ei tegele. Lisaks on tehtud küllalt uuringuid, mis kinnitavad, et Google hindab kõrgemalt kodulehti, mis kasutavad video oma sisuloomes, ideaalis Youtube kaudu lingituna.

2. Videot jagatakse rohkem

Uuringud kinnitavad, et videosid jagatakse rohkem kui teksti sisaldavaid lehti. Lisaks on kasutajad palju enam valmis klikkima pildil, mis meenutab video eelvaadet (väikese play nupuga).

3. Video hoiab pikemalt tähelepanu

Kasutajad veedavad internetis videosid vaadates järjest rohkem aega. Keskmine USA netikasutaja tarbib päevas 5.5 tundi liikuvat pilti ja internetivideo osakaal selles kasvab mühinal. Video vaatamine nõuab vähem vaeva kui lugemine ja inimesed on loomupäralt laisad. Video abil jõuad seega auditoorimuni, kes pika teksti kõrvale heidaks.

4. Kui pilt on tuhat sõna…

Vide kannab endas meeletul hulgal informaatsiooni. Kolmekümne sekundiga on võimalik edasi anda sama info, mis tekstina oleks palju lehekülgi. Märkamatult võtab vaataja vastu hulga infot, mida ta iseseisvalt otsima poleks läinud. Lisaks on videoga palju lihtsam mängida inimeste emotsioonidele, kasutades koos heli, teksti ja pilti.

Küsi tootevideo pakkumist

Paljud e-poe omanikud ei kasuta videot, kuna seda peetakse liiga keeruliseks või kulukaks. Hea videostrateegia väljatöötamine ei pea olema tehniliselt keerukas, kulukas ega suur loometöö, piisab ka tagasihoidlikust stardist.

Filmime tootevideod, aitame tehniliste lahendustega kodulehele lisamiseks. Võta meiga ühendust!