Tootevideo e-poes kasutamiseks

Tootevideo e-poes kasutamiseks ei pea olema tehniliselt keerukas videoproduktsioon, siin näide, kuidas Didriksons oma riietele Youtubes videoturundust teeb.

Sellise tootevideo filmimiseks on vaja valget ruumi, paari videovalgustit, kaamerat ja modelli. Päevaga jõuab läbi jalutada sadakond riietuseset. Filmitud videomaterjal nõuab pärast minimaalselt järeltöötlust st. eelarve kulu montaazi ja videotöö peale on üpris tagasihoidlik. Samas annab sellise tootevideo kasutamine väga palju juurde e-poele – tootefoto kõrval olev tootevideo annab hea ülevaate, kuidas riietusese tegelikult seljas välja näeb.

Antud näite teeb heaks video lihtsus – ei mingit heli, üleliigseid graafilisi detaile, montaazi või eriefektidega mängimist. Kõige selle kõrvale jätmine aitab videoturunduse eelarve tuua täieliku miinimumini, jättes samas alles kõige olulisema – toote.

Tootevideode juures on oluline, et klipi pikkus ei oleks üle 30-60 sekundi. Pikemat klippi ei jõua vaataja jälgida ja toode, mis vajab pikemat klippi oma olemuse selgitamiseks, ei saa sellise kiirmüügi lähenemisega ka müüa.

Tootevideo soovitused:

  • konkreetne – vii tootetutvustus täieliku miinimumini
  • Sihtturu keeles (või ilma keeleta, nagu antud näidises)
  • Mitte üle 60 sekundi pikk, ideaalis ca 30 sekundit.
  • Pigem kiire ja tempokas kui veniv.

Hea tootevideo tegemine ei ole keeruline. Koos videoturundust mõistva koostööopartneriga on sellise materjali filmimine, montaaz ja levitamine võimalik ära teha väga kuluefektiivselt ja väga head ROI’d pakkuvana. Meilt on võimalik tellida ka tootefoto ja tootevideo ühest kohast.

Küsi tootevideo pakkumist

Filmime tootevideod, aitame tehniliste lahendustega kodulehele lisamiseks. Võta ühendust!

[contact-form-7 id=”66″ title=”Contact form 1″]