videoturundus, strateegiad 2018

2018 on uus võimalus parandada oma ettevõtte videoturunduse straeegiat. Ära tee samu vigu, mis 2017!

Videoturundus aastal 2018

Palju on väärt videoturundus? Sellele vastamiseks peame kõigepealt vaatama, kuhu on jõudnud tehnoloogia ja videoturundus tervikuna. Uuringute järgi on 1 minut videot võrdne infohulgaga, mida saaks edasi anda 1.8 miljoni sõnaga! Kui pilt ütleb tuhat sõna, siis video ütleb peaaegu 2 miljonit!

Väga paljud online-meedia eksperdid on veendunud, et videoturundus kasvab tuleval aastal samas tõusvas joones nagu eelneval. Interneti suurimad meediaturunduse gigandid on videoturunduse võtnud number 1 tööriistaks oma tööriistakastis.

Ok, Sul oli hea videoturunduse plaan aastal 2017. Eelarve, strateegia ja kõik nagu töötas suurepäraselt. Kuhu siit edasi, mida uut võiks proovida?

Uued talendid videoturunduses

Leia oma ettevõttest uus nägu, kes võiks tutvustada ettevõtet, tehnoloogiaid või tooteid. Mida suurem ettevõte, seda rohkem võimalusi uute nägude ja häälte kaasamiseks. Mõtle, kes ettevõtes on veel saadaval turunduskanalites kasutamiseks selle asemel, et tellida väljaspoolt näitleja.

Kaalu livestreami võimalusi

videoturundus

2017 oli livestrami võidukäik, igaüks sai seda teha ja igaüks ka tegi. Livestreami puhul on vaatajad andestavamad keskpärase kvaliteedi osas, seega ei pea siin tingimata iga kord professionaali abi kaasama. Livestream on hea abivahend aktuaalsete sündmuste ülekandmisel või lavataguste hetkede näitamisel. Facebookis saavad livestremid ka hulgaliselt rohkem tähelepanu.

videoturundus personaalse sisuga

Personaalsus on univestaalsem kui me arvame. Võid ju arvata, et väikese firma puhul ei pea videoturunduses näitama tegelikke nägusid – ettevõtte juhte ja reatöötajaid. Ära tee seda viga, kui oled kasvõi 1-mehe firma, ole alati personaalne, näo ja nimega inimene video taga. Loo videod dialoogina – nagu Sina räägiks vaatajaga otse, 1:1.

Kui vajad abi videoturunduse strateegiate väljatöötamiseks, küsi meilt abi!