Ettevõtet tutvustav video

Ettevõtet tutvustav video on hea visiitkaart uuele kliendile või potensiaalsele huvilisele. Pakume järgnevalt välja hulga ideid, kuidas tutvustavat videot oma videoturunduse plaanis maksimaalselt ära kasutada ja kus videot näidata võiks:

Ettevõtet tutvustav video internetis

  • Youtube – kindlasti tasub ettevõtet tutvustav video laadida youtubesse. Ja mitte video tegija või meediaagentuuri kanalile, vaid ettevõtte enda jaoks loodud kanalile. Oluline on seadistada iseloomustavad märksõnad, vaadata, et videode pealkiri sisaldaks soovitud märksõnu ja video kirjelduses oleks mainitud ka ettevõtte tegevusalasid. Miks see on oluline? Tõenäoliselt ei otsi inimesed ettevõtte nime vaid neid huvitavaid märksõnu, näiteks “rehvivahetus Tallinnas”. Kui sinu video pealkiri on “kummisepad oü tutvustus” ei tea ükski otsingumootor, mis on video tegelik sisu. Seadistades pealkirjaks näiteks “Rehvivahetus Tallinnas (Kummisepad oü)” on tulemus juba parem. Sama lugu märksõnade ja video kirjeldusega – see peaks sisaldama sõnu, mida inimesed otsivad. Kindlasti peab video kirjelduse alguses olema link kodulehele, et vaataja teaks, kuhu videost edasi liikuda saab.
  • Ettevõtet tutvustav video kodulehele – lisaks youtubele tasub video lisada kodulehele. See on hea usaldusväärsuse tõstja ja külastaja saab parema ettekujutuse inimestest ja kohast. Kodulehele video lisades tasub video juurde kirjutada mõne sõnaga jälle tegevusest – otsingumootorid indekseerivad ka videosid ja oskavad seostada nende ümbruses olevat teksti selle videoga. Ehk siis kui video ees või taga on kiri kummivahetusest, on tõenäolisem, et seda videot vastava märksõnaga ka näidatakse.
  • Ettevõtte tutvustus videona e-maili jaluses on väga võimas (ja üllatavalt vähekasutatud) võimalus. Loomulikult ei tule saata iga e-mailiga kaasa videofaili, signatuuri tuleb panna viide videole koos pisipildiga videost. Täpselt nagu youtube video eelvaatepildid. Sellisel kujul on vaataja kohe mõistetav, et seal klikkides on võimalik vaadata videot.
  • Sotsiaalmeedia kanalites levitamine on tänapäeval standard. Lisaks tavapärasele postitamisele saab videot kasutada ka näiteks Facebooki päises pildi asemel – väga muljetavaldav uus võimalus, mis tasub kaalumist.

Ettevõtet tutvustav video teeninduspunktis

Mõtle korraks Telia teeninduskohtade peale – kas oled seal näinud telereid, kus jookseb Telia enda reklaam? Miks mitte teha seda ka oma klientidega – näidata neile ettevõtet tutvustavat videot kui nad ootavad järjekorras oma kohtumist, teenindust jne. Näiteks hambaarsti ooteruumis seinal jooksev video ettevõtte lisateenustest ja veenvatest argumentidest on oma järjekorda ootavatele patsientidele hea ajaveetmise võimalus ja seda vaadatakse tänulikult. Või iga teine ootesaal, teeninduspunkt? Autopesula, rehvivahetus, kiirsöögikoht .. nimekirja võib jätkata lõputult.

Ettevõtet tutvustava video filmimine

Videofilm aitab ettevõtet tutvustava video filmimisel, levitamisel ja optimeerimisel, võta meiega ühendust!

[contact-form-7 id=”66″ title=”Contact form 1″]